TBJD686K020LRLB0824
MFR.Part #
TBJD686K020LRLB0824
JLCPCB Part #
C6279456
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 20V 68uF 70mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors