TBJD686K020LBLC0024
MFR.Part #
TBJD686K020LBLC0024
JLCPCB Part #
C7120520
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 20V 68uF 70mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors