TBJD686K020JRLC0045
MFR.Part #
TBJD686K020JRLC0045
JLCPCB Part #
C5796865
Description
-55℃~+125℃ 10uA 200mΩ 20V 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors