TBJD686K020CRSC0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD686K020CRSC0000
JLCPCB Part #
C5956042
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 20V 68uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors