TBJD686K016LBSB0000
MFR.Part #
TBJD686K016LBSB0000
JLCPCB Part #
C7399779
Description
-55℃~+125℃ 10.9uA 16V 68uF 70mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors