TBJD686K016CBSC0045
MFR.Part #
TBJD686K016CBSC0045
JLCPCB Part #
C7120509
Description
-55℃~+125℃ 10.9uA 16V 68uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors