TBJD686K010LBSB0024
MFR.Part #
TBJD686K010LBSB0024
JLCPCB Part #
C7399776
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 6.8uA 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors