TBJD686K006CRSB0023
MFR.Part #
TBJD686K006CRSB0023
JLCPCB Part #
C6279444
Description
-55℃~+125℃ 4.08uA 68uF 6V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors