TBJD685K035RRLC0045
MFR.Part #
TBJD685K035RRLC0045
JLCPCB Part #
C7399758
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 1.8uA 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors