TBJD685K035LBLB0024
MFR.Part #
TBJD685K035LBLB0024
JLCPCB Part #
C7120495
Description
-55℃~+125℃ 2.38uA 35V 500mΩ 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors