TBJD685K035CBLB0900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD685K035CBLB0900
JLCPCB Part #
C7120493
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.38uA 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS