TBJD476M025LRLC0845
MFR.Part #
TBJD476M025LRLC0845
JLCPCB Part #
C7120489
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 250mΩ 25V 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors