TBJD476M016LRSB0023
MFR.Part #
TBJD476M016LRSB0023
JLCPCB Part #
C6279408
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 16V 47uF 7.52uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors