TBJD476K025CRSB0023
MFR.Part #
TBJD476K025CRSB0023
JLCPCB Part #
C6552325
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 25V 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors