TBJD476K020LBLC0745
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD476K020LBLC0745
JLCPCB Part #
C6331943
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 20V 47uF 9.4uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS