TBJD476K020LBLB0000
MFR.Part #
TBJD476K020LBLB0000
JLCPCB Part #
C7120482
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 20V 47uF 9.4uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors