TBJD476K020JBLC0024
MFR.Part #
TBJD476K020JBLC0024
JLCPCB Part #
C6279390
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 20V 47uF 7.1uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors