TBJD476K020CRSB0000
MFR.Part #
TBJD476K020CRSB0000
JLCPCB Part #
C7120480
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 20V 47uF 9.4uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors