TBJD476K016CRSB0024
MFR.Part #
TBJD476K016CRSB0024
JLCPCB Part #
C7063254
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 7.52uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors