TBJD476K010CRLC0024
MFR.Part #
TBJD476K010CRLC0024
JLCPCB Part #
C7063252
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uA 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors