TBJD475K050LBSB0023
MFR.Part #
TBJD475K050LBSB0023
JLCPCB Part #
C7399693
Description
-55℃~+125℃ 2.35uA 300mΩ 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors