TBJD475K050LBSB0000
MFR.Part #
TBJD475K050LBSB0000
JLCPCB Part #
C6279362
Description
-55℃~+125℃ 2.35uA 300mΩ 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors