TBJD475K050CRSB0724
MFR.Part #
TBJD475K050CRSB0724
JLCPCB Part #
C5796794
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 2.35uA 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS