TBJD475K035CRSB0024
MFR.Part #
TBJD475K035CRSB0024
JLCPCB Part #
C6331910
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 1.65uA 35V 4.7uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors