TBJD337M010LBSZ0H00
MFR.Part #
TBJD337M010LBSZ0H00
JLCPCB Part #
C6331900
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 330uF 33uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors