TBJD337K010LRSZ0000
MFR.Part #
TBJD337K010LRSZ0000
JLCPCB Part #
C7063203
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 330uF 33uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors