TBJD336M035CRSZ0024
MFR.Part #
TBJD336M035CRSZ0024
JLCPCB Part #
C5796761
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 33uF 35V 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors