TBJD336M035CRSB0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD336M035CRSB0000
JLCPCB Part #
C6331885
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 33uF 35V 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors