TBJD336K025LRSB0724
MFR.Part #
TBJD336K025LRSB0724
JLCPCB Part #
C6279309
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 25V 33uF 8.25uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS