TBJD336K025CRSZ0024
MFR.Part #
TBJD336K025CRSZ0024
JLCPCB Part #
C6279303
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 8.25uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors