TBJD336K020CRSZ0000
MFR.Part #
TBJD336K020CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7399630
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 6.6uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors