TBJD336K020CRLC0845
MFR.Part #
TBJD336K020CRLC0845
JLCPCB Part #
C7063159
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 6.6uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors