TBJD336K020CBSB0024
MFR.Part #
TBJD336K020CBSB0024
JLCPCB Part #
C6279293
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 6.6uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors