TBJD335K050LRSB0823
MFR.Part #
TBJD335K050LRSB0823
JLCPCB Part #
C5955865
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 3.3uF 50V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors