TBJD335K050LBLB0H24
MFR.Part #
TBJD335K050LBLB0H24
JLCPCB Part #
C6279283
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 3.3uF 50V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors