TBJD335K050CRLZ0000
MFR.Part #
TBJD335K050CRLZ0000
JLCPCB Part #
C7399598
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 2Ω 3.3uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors