TBJD227M010LRSZ0H00
MFR.Part #
TBJD227M010LRSZ0H00
JLCPCB Part #
C7120360
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 220uF 22uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors