TBJD227M010LRSB0000
MFR.Part #
TBJD227M010LRSB0000
JLCPCB Part #
C7063137
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 220uF 22uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors