TBJD227M010CBSB0945
MFR.Part #
TBJD227M010CBSB0945
JLCPCB Part #
C6331843
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 22uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS