TBJD227K010LRSB0045
MFR.Part #
TBJD227K010LRSB0045
JLCPCB Part #
C5796706
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 220uF 22uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors