TBJD227K010LBSC0945
MFR.Part #
TBJD227K010LBSC0945
JLCPCB Part #
C7063127
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 220uF 22uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS