TBJD226M025CRSB0000
MFR.Part #
TBJD226M025CRSB0000
JLCPCB Part #
C7120331
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 5.5uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors