TBJD226K035JWSB0823
MFR.Part #
TBJD226K035JWSB0823
JLCPCB Part #
C7358693
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 22uF 35V 5.8uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors