TBJD226K035CRSB0745
MFR.Part #
TBJD226K035CRSB0745
JLCPCB Part #
C7063100
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 7.7uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS