TBJD226K025LRSZ0000
MFR.Part #
TBJD226K025LRSZ0000
JLCPCB Part #
C5980658
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 22uF 25V 5.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors