TBJD226K025LRLB0045
MFR.Part #
TBJD226K025LRLB0045
JLCPCB Part #
C6331798
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 22uF 25V 5.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors