TBJD226K025CRSB0023
MFR.Part #
TBJD226K025CRSB0023
JLCPCB Part #
C7120288
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 5.5uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors