TBJD226K025CBSC0023
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD226K025CBSC0023
JLCPCB Part #
C6279251
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 5.5uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors