TBJD226K020LBSC0845
MFR.Part #
TBJD226K020LBSC0845
JLCPCB Part #
C7063086
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 20V 22uF 4.4uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors