TBJD226K020CRSB0800
MFR.Part #
TBJD226K020CRSB0800
JLCPCB Part #
C6552188
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors